ענו על שאלון סוף השנה:

חגיגות השנתיים לפתיחת הפאב (יאאא!) הן סיבה מצויינת עבורנו לעשות סדר, לשפץ תהליכים, להרחיב את המעגלים ולתכנן את השנה שלפנינו. חשוב לנו לשתף אתכם בתהליכים האלה משום ש:

1. אנחנו כאן כדי ליצור מרחב קהילתי ותרבותי, מקום מפגש לתושבי השכונה והעיר.
2. אנחנו רוצים להשפיע על האופן בו כל אחד ואחת מאיתנו פועלים בשכונה, לא רק כצרכנים של שירותים אלא כאזרחים פעילים שמעצבים את המציאות סביבנו.
3. אנחנו מבינים שהשתתפות קהילתית היא לא שאלה של "להזמין אנשים להגיע לפאב שאנחנו מנהלים" אלא לומר "אנחנו לא יכולים לעשות את זה בלעדיך. אנחנו צריכים אותך!"

הפאב שלנו כל כולו בנוי על עבודת החברים והמתנדבים. מאז פתיחת הפאב התנדבו בפאב עשרות (או יותר) מתנדבים במשמרות בבר, התנדבות בוועדות או בהנהלה, תרומה של ציוד, חיבור לאנשים רלוונטיים, ארגון אירועים, לקיחת אחריות על תחום, ושלל צורות של השתתפות פעילה. ההשתתפות עצמה מגשימה את המטרות שלנו ויוצרת את ההשפעה שאנחנו שואפים אליה. אנחנו כל הזמן עסוקים בשאלה – "איך אנשים יכולים לעזור לנו לעשות את זה?"
כדי שכל אחד יוכל למצוא את הנישה הנכונה להשתלב ולהצטרף, וכדי שתוכלו לתת פידבק אחרי שנה עמוסה בפעילות, הכנו שאלון קצר שמיועד לכולם: החברים והחברות בעלי המניות, המתנדבים והמתנדבות שאינם בעלי מניה, הידידים והידידות שלנו שמגיעים לפאב, וגם לאלו מכם שעוקבים אחרינו בפייסבוק וזוממים להצטרף.
אז הכנסו ללינק, מלאו את הפרטים וענו על השאלות, כי כמו שכבר אמרנו – אנחנו לא יכולים לעשות את זה בלעדיך!
תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.