פאב המפלצת תומך בשיוויון זכויות לכולם!

חברים יקרים, ביום ראשון ה-22.8 פאב המפלצת מצטרף לשביתה שהוכרזה ע”י האגודה למען הלהט"ב בישראל ולא ייפתח. כן, נכון שכמעט אף פעם אנחנו במילא לא פותחים בראשון אבל פה זה עניין עקרוני:
 
אנחנו מביאים כאן את דברי אגודת הלהט"ב להבהיר שהנושא הוא לא חוק הפונדקאות (הבעייתי כשלעצמו) אלא רחב הרבה יותר:
"-מה קורה ביום ראשון ה22.7?
לראשונה בתולדותיה, הקהילה הגאה תצא לשביתה ארצית. ביום זה עובדים ועובדות מהקהילה, וכן תומכינו ושותפינו, יעדרו ממקומות העבודה ויסגרו את עסקיהם כדי למחות על האפליה הבוטה של קהילת הלהט"ב וההתדרדרות שחלה לאחרונה בשל מאמצי הממשלה להסיג את מאבקנו לאחור.
-למה דווקא עכשיו?
כי הגיעו מים עד נפש. לאחרונה אנו עדות לשורת מקרים ומעשים מפלים, בהם ניסיון לרצח טרנסג'נדרית, העברת חוק הפונדקאות המפלה במכוון זוגות גברים מאותו מין, אפליה ברישום הורות של זוג נשים, שריפת דגלי גאווה והתבטאויות גזעניות ואלימות חסרות תקדים מצד פוליטיקאים קיצוניים. זוהי השעה להגיד לא!
מה בעצם אנחנו דורשים\ות ולא מקבלים\ות?
אוף, כל כך הרבה! בשנים האחרונות חלה נסיגה באפשרות לזכות בשוויון בכל תחומי החיים. אנחנו נאבקות על הזכות ליחס שווה בנישואים וגירושים, הורות, משפחה, אימוץ, פונדקאות, רישום בהורות, התאמת סעיף המין בתעודת הזהות, נאבקות בטיפולי המרה, יחס מפלה של נוער גאה בבתי ספר, השפלת טרנסג'נדר ברחובות ובמוסדות רפואיים, פשעי שנאה ושיח אלים ברשתות ועוד.
חלאס, הפסקנו לשתוק. "
מקור הטקסט:

https://www.facebook.com/TheAGUDA/photos/a.281226568595983.83979.273512049367435/2044404348944854/?type=3&theater

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.