16.6 אייל ארליך בהופעה

הג'אמפלצת שמחים לארח את אייל אליך להופעה בפאב המפלצת.
אייל ארליך, מוזיקאי, יוצר ומלחין, המחבר בין כתיבה הרמונית וייחודית לטקסטים מקוריים ואישיים באנגלית, יוצא כעת לסיבוב הופעות ברחבי הארץ יחד עם יהוא ירון, לקראת צאת אלבום בכורה, והם עוצרים גם בפאב המפלצת.
אייל ארליך – גיטרות, שירה
יהוא ירון – בס
מוצ"ש, 16.6, 20:30-23:00.
הכניסה חופשית!
*******************************************************
להאזנה : https://soundcloud.com/eyalerlich
Youtube: https://bit.ly/2pEHl0t
********************************************************************
הג'אמפלצת – אירועי ג'אם ותרבות שונים המתקיימים בקרית היובל! מטרת הג'אם היא לתת במה ליצירה ותרבות שכונתית שגם שווה לכל כיס! הג'אם מאורגן באופן התנדבותי על ידי חבורת צעירים מהשכונה ובשיתוף עם קואופרטיב המפלצת.
*********************
פאב המפלצת הוא פאב קהילתי, מרחב חברתי ושיתופי, שהוקם על ידי האגודה השיתופית "המפלצת" הפועלת בקריית היובל משנת 2013, כפרויקט ראשון של האגודה. זוהי יוזמה של תושבים עבור עצמם ועבור השכנים שלהם, תושבים שלוקחים אחריות על המקום בו הם גרים ויוצרים את חיי היום יום שלהם סביב מקום קהילתי, סלון ציבורי אינטימי ומזמין, בו מכירים את השכנים והשכנות, נהנים ממוסיקה, הרצאות ואירועים, הופעות, מפגשים חברתיים, וקהילה בשפע, וכל זה, על כוס בירה או מיץ, בנעלי בית.

פאב המפלצת פתוח כל סופ"ש בימי חמישי-שבת משעה 20:00. אנחנו פועלים בסיוע מנהל קהילתי יובלים, ונמצאים בחצר האחורית של מתנ"ס פיליפ ליאון, רחוב צ'ילה 8, קריית היובל, ירושלים. ישנה כניסה מונגשת מרחוב הנרייטה סולד, וכניסה ראשית מרחוב צ'ילה, ליד הכיכר.

נשמח מאוד אם תצטרפו אלינו, יש מקום לכולכם.
נתראה בפאב המפלצת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.