שיר אלוני: שיחה והקרנת הסרט הדוקומנטרי "הסוף" עם הופעה חיה! רביעי, ה17.10, 20:30

פאב המפלצת יותר מגאה ושמח לארח את

שיר אלוני-יוצרת בחסד!

לשיחה,הופעה והקרנה של סרטה הדוקומנטרי "הסוף".

 

מתכנסים ב-20:00
מתחילים ב-20:30

***הכניסה חופשית!***
ובנוהל-
בואו איך שאתם, עם חברים, בני זוג, עם הכלב, עם הלפטופ, עם עצמכם, בפיג'מה, נעלי בית, בקיצור לא אכפת לנו פשוט תבואו אתם.
נתראה (-:

***************************************************************************
"הסוף" -סרט דוקומנטרי של שיר אלוני

28 לאוגוסט 1994, ילד בן 14 מוצא בבוקר יום שישי חם את אורי אלוני ז"ל, שוכב ירוי בעמק התימנים בירושלים. לאחר חצי שנת חקירה של מצ"ח, המשפחה מקבלת דו"ח לא ברור שעדיין לא עוזר להבין מה בדיוק קרה. האם נרצח? האם זו תאונה? האם הוא התאבד? במשך שנים רבות השאלות נשארו פתוחות, המשפחה (שעברה גירושין, מחלות ועוד) לא הצליחה להרים את עצמה להיאבק ולקבל תשובות. 

שיר אלוני, אחותו הקטנה של אורי שביום מותו הייתה בת 10 וחצי, גדלה עם התהיות ועם השירים שכתב אחיה. עם השנים הפכה למוזיקאית יוצרת ובמסגרת סרט הגמר ללימודי הקולנוע יצאה לחקור מה קרה שם באמת, מה כתוב בדו"חות מתחת לטוש הצנזורה השחור. היא מתעמתת עם הגרסאות הסותרות של משפחתה, עם הלחנת הטקסטים שהשאיר אחריו והמחאה החברתית שפרצה.

הסרט שנוצר ב-2015 ופורסם רק למשפחה, זכה בספטמבר 18' לבמה המכובדת של סינמטק תל אביב והוקרן במסגרת שבוע הבמאיות והיוצרות הישראליות. השיר הסוגר את הסרט שכתב אורי ז"ל, "הערב הגיע", הופיע באלבום הבכורה של שיר אלוני, "בר" (מיקס ומאסטרינג: אורי ורטהיים) שיצא בשנה החולפת וזכה להשמעה בגלגל"צ. לאחרונה הוקם אתר ופרויקט "שירת האינסוף" המנציח את השירה של אורי ומזמין מוזיקאים להלחין משיריו, בינתיים המוזיקאים אייל הלר ועומר רביד יצרו לפרויקט שירים מרגשים. 

ההקרנה הקרובה של הסרט תתקיים בפאב "המפלצת" בירושלים ב-17.10 ב-20:30, לאחריו תתקיים הופעה קצרה של שיר אלוני עם השירים של אורי שהלחינה ושירים שכתבה עליו.
טריילר לסרט

אלוני היא ילידת 1984, מוזיקאית ומפיקה עצמאית, פעילה בולטת במחאה החברתית. הוציאה השנה גם את ספר השירה "מישלינג" בהוצאה עצמית. 
האתר של שיר: www.shiralony.com טלפון: 054-4873248 מייל: shiralony@gmail.com 
לדף האמן בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.