פאב המפלצת

על קניית מנייה

המפלצת אגודה שיתופית בע"מ (קואופרטיב) היא עסק ללא כוונת רווח, בבעלות ובניהול האנשים החברים באגודה. ההצטרפות נעשית ע"י רכישת מניית חברות באגודה שמקנה לך זכות הצבעה והחלטה על אופיים ודרכם של האגודה והפאב, זכות בחירה באסיפה הכללית ואפשרות להיבחר לאחד התפקידים הרשמיים: יו"ר האגודה, חבר/ת הנהלה, ועדת ביקורת, גזבר ועוד. בנוסף רכישת מנייה מקנה הנחות קבועות בבר ובכניסה לאירועים השונים המתקיימים בפאב, וכן מאפשרת לערוך אירוע פרטי בפאב אחת לשנה.
אבל תכל'ס, זה סיפוק עצום להיות חלק מהפרויקט המדהים הזה, לקחת אחריות ולקבל קרדיט, לראות איך הפאב גדל, מתפתח ומשתפר משבוע לשבוע.

 

קניית מנייה:

כדי להצטרף יש להזדהות עם מטרות האגודה בחתימה על התקנון:

תקנון האגודה

עלות המנייה היא 1000 ש"ח. ניתן לשלם במזומן, העברה בנקאית, צ'ק, פייפאל או באמצעות כרטיס אשראי.
ניתן לרכוש מנייה זמנית לשנה בסכום של 300 ש"ח, ואז גם תתבקשו לתת 12 משמרות בפאב (במשך שנה). המשמרות יכולות להיות בצורות רבות ומגוונות של סיוע (לא רק מכירת בירה…), ולאחר סיום משמרות אלו תקבלו מנייה רגילה וקבועה לכל החיים 🙂
בעלי מנייה זמנית זכאים לכל הזכויות וההטבות של בעלי המנייה הקבועה.


הולכים על זה!

קדימה, למלא את הטופס הזה, או פשוט לשלוח לנו מייל ל- pub@hamiflezet.org עם פרטי קשר ונחזור אליכם להמשך התהליך. אפשר גם ליצור קשר בטלפון/ווטסאפ/סמס עם מיכל חברת הנהלת המפלצת 050-579-7688 , או עם מתן מנהל הפאב 054-974-7237.

share-sואז מזל טוב, יש לכם פאב!
לחיים!