תנו רישיון כבר!

לראות ולא להאמין:

 
(אמ;לק עיריית ירושלים פעלה באופן בלתי חוקי בעוד פאב המפלצת פעל כחוק לאורך כל הדרך ולפי הוראות העירייה)

היום, כשאנחנו נמצאים בעיצומו של הליך משפטי לפתיחת הפאב מחדש וקבלת רישיון עסק (הליך שמובל ע"י עו”ד יוסי חביליו) קיבלנו את המסמך המצורף: זהו תדפיס תיק רישיון העסק של פאב המפלצת כפי שהוא מופיע במחשבי העירייה. המסמך מראה שחור על גבי לבן, מעבר לכל ספק, שכל האישורים הנדרשים לקבלת רישיון העסק הוגשו על ידינו. כולם.

tik

הקליקו לצפייה בגודל מלא

הבנתם מה זה אומר???
העיריה טוענת לכל הדרך שפעלנו באופן בלתי חוקי, אבל הנה המסמך שמוכיח כי פעלנו לפי התהליך שהעירייה בעצמה קבעה, ושכל האישורים שלנו קיימים. עיריית ירושלים יכולה כבר היום, ממש עכשיו, להוציא לנו רישיון עסק, כי כל האישורים כבר אצלה ביד. אבל כמו שהבנו, בירושלים יש יכולה ויש רוצה. והעירייה לא רוצה.

חשוב מאוד להזכיר שהשגת כל האישורים האלו כרוכה בעלות של עשרות אלפי שקלים ובמאות שעות עבודה של עשרות מתנדבים!
 
כלומר עיריית ירושלים בעצם דרשה מקבוצה של אזרחים להוציא מכספם הפרטי סכומים ניכרים של כסף, ולהשקיע המון עבודה כדי לענות לדרישות בירוקרטיה סיזיפית, כשזה בעצם בכלל לא משנה לה! היא פשוט מסרבת להוציא לנו רישיון עסק כפי שהיא מחויבת לאור מילוי כל הדרישות, ולהוסיף חטא על פשע הפכה אותנו לעבריינים ומנסה להוריד לטמיון את כל ההשקעה הרבה שלנו בפרויקט ולהפכה לחסרת משמעות!
 
אנחנו רואים בעניין הפרה בוטה של המחויבות הבסיסית של העירייה לתושבי העיר, לספק לנו את השירותים שאנחנו זכאים לקבל. אנחנו מחכים שבית המשפט ישים בקרוב סוף לתאטרון האבסורד הזה ויאפשר לנו לפתוח את הפאב מחדש לרווחת כל תושבי השכונה ואורחיהם כפי שהוכחנו בהצלחה רבה במשך חצי שנה.

 

כי #אין_לי_מפלצת_אחרת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.