לא מוותרים! לכו להצביע!

 

 

 

תושבות ותושבים יקרות ויקרים,
המפלצת לא מצאה מילים לדייק את מה שהיא חושבת, מרגישה לגבי כל עניין הבחירות.
למזלנו, יושבת ראש הקואופראטיב המדהימה שלנו, מעיין מור, כתבה כל כך מדוייק, אמיתי, כנה-נתנה מילים לכל מחשבות ודעות המפלצת.
תודה Maayan Mor זכינו…
ככה היא כותבת:

 

"לא מבינה…
לא מבינה איך בעיר שלי, בירושלים שלי רבים ויתרו על הזכות והחובה שלהם להשפיע על העיר שלהם. 
יוצא לי לקיים שיחות רבות בזמן האחרון על נושא הבחירות העירוניות בירושלים. לצערי אני שומעת רבים אשר מוכנים לוותר על הזכות והחובה שלהם להצביע מתוך ייאוש ותחושה כי אין בכוחם להשפיע.
צר לי שישנם מועמדים שגם מרגישים כך ולא ממשים את חובתם להוכיח לתושבים מדוע הם ראויים להיות ראש העיר הבא. לספר לתושבים על עמדותיהם והשקפת עולמם. אני חווה שמתנהלות שתי מערכות בחירות האחת גלויה והשנייה סמויה. האחת בתקשורת, בחוגי הבית, בפאנלים שונים והאחרת בסגירת דילים מאחורי דלתיים סגורות כאשר אנחנו התושבים נשארים בחוץ על הגדר.
נראה ששכחנו כי אנחנו המעסיקים של ראש העיר הבא. 
נראה ששכחנו שהכוח בידנו לבחור איך תראה העיר הזו ולעצב אותה כך שתאפשר לכלל המגזרים בעיר לקיים את צורכיהם. 
נראה ששכחנו שיש לנו היכולת לדרוש מראש העיר לעסוק בתחומים החשובים לנו התושבים.
בשנים האחרונות אני זוכה להוביל עם אנשים נפלאים את קואופרטיב המפלצת ולהוכיח לכולם כמה כוח יש לנו התושבים. פאב המפלצת הוכיח כי בכוחנו להשפיע ולשנות מציאות כנגד כל הסיכויים.
החלטנו שאנחנו לא מוותרים ודורשים שהעירייה תעבוד בשבילנו, שהעירייה תמלא את ההבטחות שהיא נותנת לתושבים שלה ותחזק את כוחם על ידי חיזוק הכוחות והקולות השונים והצלחנו!
"רק על עצמי לספר ידעתי" יש לי את התשובה שלי במי אני מאמינה שצריך להיבחר אך אין לי תשובה שיכולה להכיל את כל המכרים שלי אשר מגיעים מרקעים, זהויות וערכים שונים. 
יש לי תשובה אחת שהיא כוללת את כולם!
לכו להצביע!!!
לא משנה במי תבחרו להצביע, העיקר שתצביעו לעירייה ולמועצה. תדגישו למועמדים שלנו כי הקול שלנו נשמע, כי הם מחוייבים לנו ולא לדילים פוליטיים אשר פוגעים בנו.
מזמינה אתכם לקחת חלק ולתרום למיזם החשוב כל כך "בוחרים לבחור- שומרים על ירושלים מגוונת" שיצא מבית רשות הרבים וירו-שלם שמבקשת לקדם ולהגדיל את אחוז הבוחרים בבחירות הקרובות.

"לעולם אל תטילו ספק בכך שקבוצה קטנה של אזרחים מודאגים ואכפתיים יכולה לשנות את העולם; זה הדבר היחיד שאי־פעם הביא לשינוי." מרגרט מיד
שייקה אל עמי פאב המפלצת – Hamiflezet pub יוסי חביליו – Yosi Havilio Ofer Berkovitchזאב אלקין Zeev Elkin Moshe Lion – משה ליאוןרחל עזריה יוסי דייטש – ירושלמי בנשמה Itai Gutler ‏פלר חסן-נחום‏ (‏‎Fleur Hassan-Nahoum‎‏) @Inbar Bluzer ShalemRachel Azaria – The English PageLaura Wharton"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.