יש רישיון!

פאב המפלצת קיבל רישיון עסק. אמיתי על נייר תכלת כזה וחותמת.

עכשיו, תראו, זו שנת בחירות. ובשנת בחירות כל דבר שנכתוב כאן על רישיון העסק שקיבלנו ישר יעשה כותרות, ינבא נבואות, יסמן אותנו במחנה של זה, יסמן אותנו במחנה של השני, יצבע אותנו בצבע או יגרד מאיתנו את הצבע.

קיבלנו רשיון עסק. זה עניין בירוקרטי שמסמל סיומה של סחבת עירונית ארוכה, ואנחנו שמחים. ואנחנו רק רוצים לומר תודה. בראש ובראשונה לחברי הקואופרטיב שעומדים מאחוריו מבלי למצמץ, מגיעים לפאב, תומכים ברגליים. ככה מתנהגים בעלי בית אמיתים. ובהמשך, לתושבי ירושלים שמגיעים ואוהבים את היוזמה שלנו ואפילו יוזמים פאבים נוספים כאלה בשכונות אחרות. אתם כבר יודעים שעו"ד יוסי חביליו פעל למעננו בהתנדבות לכל אורך הדרך, ייצג אותנו, דאג שננצח ודאג לנו לייעוץ משפטי מהמעלה הראשונה. באמת שאין לנו מספיק מילים להודות ליוסי. אתם גם יודעים שאיתי גוטלר מלווה אותנו ביכולתו לחבר חיבורים ולחפש פתרונות מורכבים, וגם מנהל יובלים שהולך איתנו יד ביד, וגם עוד המון אנשים מצוינים ביניהם יאיר ריס ורוני שרון, שייקה אל עמי, לורה וורטון, עופר ברקוביץ', פלר חסן-נחום ועוד ועוד. והנה, כתבנו תודה לכמה אנשים שעזרו לנו, למרות שהם עצמם נמצאים במרכז הזירה הפוליטית כרגע בפייט בחירות. מבחינתנו, זה הסיפור הירושלמי במיטבו – כשאומרים שלציבור הפלורליסטי בעיר אין ייצוג, זו אשליה. כשהיינו צריכים עזרה אמיתית, קפצו לסייע לנו מכל כיוון פוליטי (כמעט), ולמרות שלכל אחד יש את הקופון שהוא רוצה לגזור, העזרה היא כנה ואמתית. הם באמת רוצים שהפאב יהיה פתוח. ללורה, יוסי, איתי ועופר אפילו יש מניה בפאב שלנו.

ואם נחזור רגע לצבע – אם אנחנו אומרים תודה גם ליוסי, גם לאיתי, וגם וגם וגם – אז במי אנחנו תומכים בעצם? היופי בקואופרטיב שלנו הוא שיש בו 120 חברים, ולכל אחד דעה שונה על התמונה הפוליטית הירושלמית, ולכן אנחנו לא מתיימרים לייצג את כל החברים. אנחנו נסתפק בלומר – טוב שיש אנשים כמוכם בפוליטיקה הירושלמית, אנשים כמו יוסי, ואיתי, ולורה, ועופר, ועינב, ופפה ועוד. אז תודה לכולם וגם להרבה גורמים בתוך העיריה שסייעו לזה לקרות. ולנו? לנו בא פאב. וסוף סוף יש גם רשיון. בואו להרים איתנו כוסית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.